Start Fundacja Stonoga

Istniejemy po to, by pomagać najbardziej potrzebującym rodzinom w trudnej sytuacji materialnej, osobom starszym oraz nade wszystkim dzieciom, które na co dzień borykają się z niepełnosprawnością i chorobą.

OVERVIEW

This web page fundacjastonoga.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the more users). We have audited five pages inside the site fundacjastonoga.pl and found fifty-six websites referring to fundacjastonoga.pl. I found one social media sites owned by fundacjastonoga.pl.

FUNDACJASTONOGA.PL RANKINGS

This web page fundacjastonoga.pl has seen a alternation levels of traffic all over the year.
Traffic for fundacjastonoga.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjastonoga.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjastonoga.pl

CSR Centrum Społecznego Rozwoju

Działamy i wspieramy lokalną Społeczność. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Ponad 20 projektów zkończonych sukcesem. Działamy i wspieramy lokalną Społeczność. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Ponad 20 projektów zkończonych sukcesem. Działamy i wspieramy lokalną Społeczność. Pracujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem.

Obsługa informatyczna i serwis laptopów GregCom Świerklany

Serwis laptopów, serwis komputerów,. Obsługa informatyczna, outsourcing,. Obsługa informatyczna najwyższej jakości w Świerklanach - GregCom. Serwis z myślą o kliencie. Firma GregCom to przede wszystkim rozbudowany zakres specjalistycznych usług. Jesteśmy znani nie tylko jako serwis laptopów. Z propozycji informatycznej obsługi firm.

Start Polski Teatr Historii

TEATR PROWINCJA ZMIENIA NAZWĘ NA POLSKI TEATR HISTORII. 30 sierpnia 2014 roku Polski Teatr Historii wystąpił na corocznym Festiwalu Hosanna z przedstawieniem Santo Subito. Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z tego wydarzenia na stronie www. KONCERT Z POLSKIM TEATREM HISTORII. Sztuka zapowiada się bardzo obiecująco, gdyż zarówno muzyka.

Wielkie kroki małego człowieka

Niepełnosprawne dziecko daje rodzicom niewyobrażalne pokłady sił i woli walki o lepsze jutro. Dzięki niemu wiemy że jesteśmy ważni. Chociaż czasami są chwile zwątpienia wystarczy spojrzeć jakie postępy robi nasze dziecko i wtedy wiemy, że nasza praca nie poszła na marne. Wtorek, 10 lutego 2015.

Centrum Społecznego Rozwoju

Witamy na stronie Centrum Społecznego Rozwoju. Piątek, 3 marca 2017. W związku z ogłoszonym zapytaniem ofertowym na wykonywanie zadań doradcy zawodowego w ramach projektu pt. Wtorek, 21 lutego 2017.

WHAT DOES FUNDACJASTONOGA.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjastonoga.pl Mobile Screenshot of fundacjastonoga.pl Tablet Screenshot of fundacjastonoga.pl

FUNDACJASTONOGA.PL HOST

Our web crawlers detected that the main page on fundacjastonoga.pl took one thousand one hundred and eighty-five milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so I consider fundacjastonoga.pl not secure.
91.219.122.5

Start Fundacja Stonoga

DESCRIPTION

CONTENT

This web page fundacjastonoga.pl had the following on the web site, "Tel 32 738 24 26." Our analyzers saw that the website said " Darowizna 74 1020 2528 0000 0702 0277 3166." The Website also said " Konto Euro 45 1020 2528 0000 0202 0397 6636." The website's header had fundacja stonoga as the most important optimized keyword. It is followed by fundacja mikołów which isn't as highly ranked as fundacja stonoga.

SUBSEQUENT WEBSITES

Fundacja im. Tomasza Strzembosza

, dokładnie cztery lata po śmierci Profesora, z inicjatywy Rodziny oraz jego uczniów do Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000315428, wpisana została Fundacja im. Dzięki historii miałem ciekawe - a sądzę, że także wartościowe - życie. T Strzembosz, W stronę zachodzącego słońca. Życiorysy wpisane w polską historię, Warszawa 2003, s. Z przyjemnością informujemy, że nasza Fundacja im.

Fundacja Andrzeja Mańkowskiego - Szczawnica - O nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Dla działania Fundacji Andrzeja Mańkowskiego-Szczawnica jest wybitna postać Hrabiego Adama Stadnickiego, który otaczał troską regionalne dziedzictwo oraz dbał o rozwój kultury i sztuki. Przywrócić Szczawnicy wysoką pozycję wśród ośrodków uzdrowiskowych Polski i Europy.

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji

Nasielska Fundacja Wspierania i Rozwoju Edukacji. Już po raz drugi w ramach wspólnego Projektu Nasielskiej Sekcji Kajakarskiej zorganizowaliśmy spływ rzeką Wkrą, przygoda była o tyle ciekawa że , młodzi kajakarze trafili na cofającą się falę powodziową. Na terenie byłej jednostki wojskowej atrakcji nie brakowało, były gry i zabawy sportowe, strzelanie z wiatrówek i paintballu. Pozyskanie artykułów szkolnych i sportowych. Wspólnie z Radą Rodziców pr.

Fundacja Szkolna

Fundacja Sztuka Życia

Zobacz stronę fundacji w wersji HTML.